|
Casa Pia
— Chaves
27 Apr 15:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Vizela
— Rio Ave
27 Apr 15:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Benfica
— Sporting Braga
27 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Vitoria Guimaraes
— Boavista
27 Apr 20:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Portimonense
— Moreirense
28 Apr 15:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Estoril
— Famalicao
28 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Porto
— Sporting Lisboa
28 Apr 20:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Estrela Amadora
— Farense
29 Apr 20:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Mafra
— Oliveirense
27 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Maritimo
— Feirense
27 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Leixoes
— Vilaverdense
27 Apr 15:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Torreense
— Academico Viseu
28 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Tondela
— Benfica II
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
OS Belenenses
— Nacional Madeira
28 Apr 15:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Porto II
— Santa Clara
28 Apr 15:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Pacos de Ferreira
— AVS
30 Apr 19:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sporting Braga II
— Academica Coimbra
28 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico CP
— Covilha
28 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Alverca
— Varzim
28 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Felgueiras 1932
— Lusitania Lourosa
28 Apr 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Fafe
— Trofense
27 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sanjoanense
— Vianense
27 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Anadia
— Canelas 2010
27 Apr 20:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Amora
— 1 Dezembro
28 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Caldas
— Oliveira Hospital
28 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Pero Pinheiro
— Sporting Lisboa II
28 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Academico Viseu U-19
— Vitoria Guimaraes U-19
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Famalicao U-19
— Farense U-19
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sporting Lisboa U-19
— Porto U-19
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Maritimo U-19
— Gil Vicente U-19
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Pacos de Ferreira U-19
— Lusitania Lourosa U-19
27 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Alverca U-19
— Vitoria Setubal U-19
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Beira-Mar U-19
— Belenenses U-19
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Boavista U-19
— Chaves U-19
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Rio Ave U-19
— Vizela U-19
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Torreense U-19
— Estoril U-19
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|