|
Melbourne Victory
— Wellington Phoenix
11 May 07:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney FC
— Central Coast Mariners
11 May 10:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Dulwich Hill
— Spirit
11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Edgeworth Eagles
— Valentine Phoenix
10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Cessnock City Hornets
— Adamstown Rosebud
10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Manly United
— Sydney United
10 May 10:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Spirit
— Wollongong Wolves
11 May 08:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hills United
— APIA Tigers
11 May 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Western Sydney Wanderers U-21
— Sydney Olympic
11 May 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
St George City FA
— Sutherland Sharks
11 May 10:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Blacktown City
— Marconi Stallions
12 May 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Broadmeadow Magic
— New Lambton
10 May 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gold Coast United
— Moreton City Excelsior
11:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Peninsula Power
— Moreton City Excelsior
11 May 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Wolves
— Lions
11 May 09:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Brisbane Roar U-21
— Gold Coast United
12 May 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Brisbane Olympic
— Sunshine Coast Wanderers
12 May 07:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Rochedale Rovers
— Brisbane City
12 May 08:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide City
— Metrostars
10 May 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
South Adelaide Panthers
— Adelaide Olympic
10 May 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Comets
— Croydon Kings
11 May 06:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Raiders
— Modbury Jets
11 May 06:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Campbelltown City
— Para Hills Knights
11 May 06:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
FK Beograd
— Adelaide United U-21
11 May 08:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Melbourne Knights
— Green Gully
10 May 10:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Dandenong City
— Heidelberg United
10 May 10:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Avondale FC
— Port Melbourne Sharks
11 May 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Manningham United Blues
— Altona Magic
11 May 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Moreland City
— Dandenong Thunder
11 May 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hume City
— Oakleigh Cannons
11 May 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
St Albans Saints
— South Melbourne
12 May 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Casuarina
— Mindil Aces
10 May 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|