|
Banik Ostrava
— Slovan Liberec
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Bohemians 1905
— Pardubice
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Dynamo Ceske Budejovice
— Slovacko
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hradec Kralove
— Slavia Prague
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Jablonec
— Mlada Boleslav
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sigma Olomouc
— Sparta Prague
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Viktoria Plzen
— Teplice
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Zlin
— Karvina
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Chrudim
— Pribram
09:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Vyskov
— Varnsdorf
09:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Prostejov
— Vysocina Jihlava
09:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Dukla Prague
— Sigma Olomouc B
13:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
MAS Taborsko
— Lisen
16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Vlasim
— Hanacka Slavia Kromeriz
16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Zbrojovka Brno
— Opava
17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sparta Prague B
— Viktoria Zizkov
28 Apr 09:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Jablonec B
— Chlumec
09:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Loko Vltavin
— Prestice
09:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Dynamo Ceske Budejovice B
— Povltavska FA
09:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Kolin
— Hradec Kralove B
09:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Kraluv Dvur
— Viktoria Plzen B
09:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Pardubice B
— Teplice B
10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Banik Most-Sous
— Sokol Brozany
14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Jiskra Domazlice
— Bohemians 1905 B
16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sokol Zivanice
— Ceska Lipa
16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Usti nad Labem
— Slovan Velvary
16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Admira Praha
— Slavia Karlovy Vary
28 Apr 09:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Mlada Boleslav B
— Slovan Liberec B
28 Apr 09:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Frydek-Mistek
— Zlin B
15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Frydlant Nad Ostravici
— Hlucin
15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hodonin
— Slovan Rosice
15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Slovan Liberec U-19
— Mlada Boleslav U-19
09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Viktoria Plzen U-19
— Sigma Olomouc U-19
09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Banik Ostrava U-19
— Zlin U-19
10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Slavia Prague U-19
— Vysocina Jihlava U-19
10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Zbrojovka Brno U-19
— Dukla Prague U-19
10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Frydek-Mistek U-19
— Dynamo Ceske Budejovice U-19
10:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Karvina U-19
— Pardubice U-19
11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sparta Prague U-19
— Slovacko U-19
12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|