|
Argentinos Juniors
— Rosario Central
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Tucuman
— Boca Juniors
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Belgrano
— Racing de Avellaneda
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Riestra
— San Lorenzo
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gimnasia La Plata
— Velez Sarsfield
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Godoy Cruz
— Barracas Central
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Huracan
— Defensa y Justicia
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Independiente Avellaneda
— Talleres de Cordoba
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Lanus
— Independiente Rivadavia
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Newells Old Boys
— Atletico Platense
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
River Plate
— Central Cordoba
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sarmiento Junin
— Instituto
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Tigre
— Estudiantes de La Plata
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Union de Santa Fe
— Banfield
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Arsenal Sarandi
— Estudiantes de Rio Cuarto
19:05
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Colon de Santa Fe
— Los Andes
22:05
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Temperley
— Atletico Mitre
11 May 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Moron
— Gimnasia y Tiro
11 May 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Agropecuario Argentino
— San Martin San Juan
11 May 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Tristan Suarez
— San Martin de Tucuman
11 May 19:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico de Rafaela
— Defensores Unidos
11 May 22:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Chaco For Ever
— Almirante Brown
11 May 22:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Brown de Adrogue
— Aldosivi
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
San Telmo
— Atlanta
12 May 17:05
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Guillermo Brown
— Deportivo Madryn
12 May 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Guemes
— Quilmes
12 May 19:05
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Alvarado
— Talleres Remedios
12 May 19:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Maipu
— Ferro Carril Oeste
12 May 19:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gimnasia de Jujuy
— San Miguel
12 May 20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Nueva Chicago
— Gimnasia Mendoza
12 May 21:10
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Patronato
— Chacarita Juniors
12 May 23:10
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Almagro
— Estudiantes de Rio Cuarto
13 May 19:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Racing Cordoba
— Estudiantes Caseros
14 May 01:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
All Boys
— Arsenal Sarandi
14 May 01:05
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Defensores de Belgrano
— Colon de Santa Fe
14 May 01:10
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Riestra Reserves
— River Plate Reserves
19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Huracan Reserves
— Lanus Reserves
19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Rosario Central Reserves
— Velez Sarsfield Reserves
19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Central Cordoba Reserves
— Atletico Platense Reserves
23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sacachispas Reserves
— Flandria Reserves
15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|