|
Western Sydney Wanderers
— Melbourne City
06:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Melbourne Victory
— Brisbane Roar
08:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Macarthur FC
— Sydney FC
10:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Perth Glory
— Western United
21 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Brisbane Roar
— Adelaide United
26 Apr 10:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Newcastle Jets
— Central Coast Mariners
27 Apr 08:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Wellington Phoenix
— Macarthur FC
27 Apr 08:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Melbourne Victory
— Western Sydney Wanderers
27 Apr 10:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney FC
— Perth Glory
28 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Melbourne City
— Western United
28 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Cooma Tigers
— Canberra
06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
O'Connor Knights
— Tuggeranong United
06:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Yoogali
— Monaro Panthers
21 Apr 04:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gungahlin United
— Canberra Olympic
21 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sutherland Sharks
— Manly United
07:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
St George Saints
— Hills United
10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
St George City FA
— Central Coast Mariners U-21
10:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney Olympic
— Spirit
21 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney United
— Marconi Stallions
21 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Western Sydney Wanderers U-21
— Blacktown City
21 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Wollongong Wolves
— Sydney FC U-21
21 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
APIA Tigers
— Rockdale Ilinden
21 Apr 07:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Edgeworth Eagles
— Adamstown Rosebud
06:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Cooks Hill United
— Lake Macquarie City
07:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Valentine Phoenix
— Newcastle Olympic
08:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Broadmeadow Magic
— Maitland
21 Apr 05:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Charlestown Azzurri
— Lambton Jaffas
21 Apr 05:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Redlands United
— Lions
09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Wolves
— Moreton City Excelsior
09:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Peninsula Power
— Sunshine Coast Wanderers
09:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Rochedale Rovers
— Brisbane Roar U-21
21 Apr 07:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Brisbane Olympic
— Gold Coast United
21 Apr 07:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Campbelltown City
— Adelaide Comets
06:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Raiders
— FK Beograd
08:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide United U-21
— South Adelaide Panthers
21 Apr 06:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Devonport City Strikers
— South Hobart
05:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Launceston City
— Clarence Zebras
07:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Manningham United Blues
— Hume City
06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Altona Magic
— Melbourne Knights
09:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Dandenong Thunder
— Avondale FC
10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Armadale
— Perth
08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Balcatta
— Inglewood United
08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Bayswater City
— Perth Glory U-21
08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Floreat Athena
— Stirling Macedonia
08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Perth RedStar
— Fremantle City
08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Western Knights
— Olympic Kingsway
08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Belconnen United
— West Canberra Wanderers
06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Canberra Juventus
— Brindabella Blues
06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
ANU
— Wagga City Wanderers
06:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hakoah Sydney City East
— Bankstown City Lions
07:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Canterbury Bankstown
— University of New South Wales
08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Bonnyrigg White Eagles
— Dulwich Hill
10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Druitt Town Rangers
— Inter Lions
10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Dunbar Rovers
— Macarthur Rams
10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Southern Districts Raiders
— Bulls Academy
10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Bonnyrigg White Eagles U-20
— Dulwich Hill U-20
08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Canterbury Bankstown U-20
— University of New South Wales U-20
08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Druitt Town Rangers U-20
— Inter Lions U-20
08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Dunbar Rovers U-20
— Macarthur Rams U-20
08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hakoah Sydney City East U-20
— Bankstown City Lions U-20
09:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney University
— Hurstville FC
08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Camden Tigers
— Mounties Wanderers
10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Inner West Hawks
— Fraser Park
10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Prospect United
— Parramatta Eagles
10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sutherland Sharks U-20
— Manly United U-20
05:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
St George Saints U-20
— Hills United U-20
08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|