Esports
|
Unity
— DMS
15:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Aurora Young Blud
— ALTERNATE aTTaX
12:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
1WIN
— ENCE Academy
15:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Sangal
— Zero Tenacity
18:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
RUBY
— JANO Esports
17 Apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Sampi NEXT
— NOM
17 Apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
500
— ESMAGAB
17 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Team Secret
— Illuminar
17 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
B8
— AMKAL
11:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Sashi Esport
— Guild Eagles
14:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
500
— Passion UA
17:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
3DMAX
— BLEED
17 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
PARIVISION
— Permitta
17 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
ENTERPRISE
— Nexus Gaming
18 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
SinnerS
— BLEED
10:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Gaimin Gladiators
— Permitta
13:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
ENTERPRISE
— ECF
17 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
B8
— Zero Tenacity
18 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
HAVU
— ALTERNATE aTTaX
18 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
JANO Esports
— mouz NXT
17 Apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Alliance
— Dynamo Eclot
17 Apr 11:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Sashi Esport
— Passion UA
17 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Los Kogutos
— Rhyno Esports
16:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
CRISTIANORONALD
— Rhyno Esports
18:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
forZe
— Monte
19 Apr 19:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
ALTERNATE aTTaX
— Space
20 Apr 19:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Apeks
— ex-Sprout
20 Apr 19:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
System5
— 9INE
20 Apr 19:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
1WIN Gang
— Fearless Cheetahs
19 Apr 18:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
BIG EQUIPA
— NIP Impact
19 Apr 18:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
ENCE Athena
— Astralis fe
19 Apr 18:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Natus Vincere Javelins
— VP.Angels
19 Apr 18:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Limitless Angels
— Shimmer
20 Apr 00:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Wanted Goons Bandits
— COVEN
20 Apr 00:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Fluxo Demons
— FURIA Female
19 Apr 21:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
w7m esports Female
— DIVINA Female
19 Apr 21:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Monte
— paiN Gaming
18 Apr 14:30
|
|||||||||||||||||||
|
|
Imperial
— Metizport
18 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
FURIA
— 9z
18 Apr 17:30
|
|||||||||||||||||||
|
|
MIBR
— OG
18 Apr 19:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
9 Pandas
— Sangal
17 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
B8
— Zero Tenacity
17 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Nemiga Gaming
— Alliance
17 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
PARIVISION
— HAVU
17 Apr 19:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
BLEED
— ALTERNATE aTTaX
18 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
sAw
— Passion UA
18 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
mouz NXT
— ENTERPRISE
18 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Nexus Gaming
— Young Ninjas
18 Apr 19:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
sAw
— Team Sampi
11:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
GamerLegion
— mouz NXT
14:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
KOI
— BLEED
17:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
ENCE
— ENTERPRISE
17 Apr 13:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
BIG
— LEON
18 Apr 10:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
AMKAL
— Guild Eagles
18 Apr 13:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Team Secret
— Nemiga Gaming
18 Apr 16:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Viperio
— Johnny Speeds
12:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Just Better
— MOUZ
10:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
B8
— MB Team
13:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Rest farmers
— Monte
16:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
L1ga
— Natus Vincere Junior
19:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
beastcoast
— Leviathan
18:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
SouthTeam
— Lava
21:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Team Tough
— MAG.Garuda
11:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
LOUD
— paiN Gaming
20 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Flamengo Academy
— KaBuM! Academy
20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Vivo Keyd Stars Academy
— paiN Gaming Academy
25 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
A One Man Army
— BeFive Esports
16:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
GLORE
— Geekay
16:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
GTZ Esports
— KRC Genk
16:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
Nigma Galaxy
— Ruddy Esports
16:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
EGN Esports
— Gentle Mates
17:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
Entropiq
— Macko Esports
17:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
SPIKE syndicate
— Anorthosis Famagusta
17:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
Team Phantasma
— Boostgate
17:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
BeFive Esports
— Entropiq
18:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
Geekay
— Gentle Mates
18:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
GTZ Esports
— Team Phantasma
18:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
SPIKE syndicate
— Ruddy Esports
18:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
Anorthosis Famagusta
— Nigma Galaxy
19:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
A One Man Army
— Macko Esports
19:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
GLORE
— EGN Esports
19:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
KRC Genk
— Boostgate
19:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
BeFive Esports
— Macko Esports
20:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
Geekay
— EGN Esports
20:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
KRC Genk
— Team Phantasma
20:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
Nigma Galaxy
— SPIKE syndicate
20:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
Anorthosis Famagusta
— Ruddy Esports
21:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
GLORE
— Gentle Mates
21:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
GTZ Esports
— Boostgate
21:00
|
|||||||||||||||||||
|