Volleyball
|
Ziraat Bankasi
— Jastrzebski Wegiel
20 Mar 17:00
|
1st Leg 0:3
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18213575,"marathonEventId":16853583,"teamNames":["Ziraat Bankasi","Jastrzebski Wegiel"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Lube
— Trentino
21 Mar 19:30
|
1st Leg 1:3
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18213576,"marathonEventId":16853584,"teamNames":["Lube","Trentino"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Fenerbahce
— Monza
18:00
|
1st Leg 0:3
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18213580,"marathonEventId":16853587,"teamNames":["Fenerbahce","Monza"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Eczacibasi
— Conegliano
20 Mar 17:00
|
1st Leg 2:3
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18213579,"marathonEventId":16853588,"teamNames":["Eczacibasi","Conegliano"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Resovia Rzeszow
— Luneburg
17:00
|
1st Leg 3:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18189779,"marathonEventId":16830261,"teamNames":["Resovia Rzeszow","Luneburg"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Chieri
— NUC Neuchatel
20 Mar 19:45
|
1st Leg 3:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18189849,"marathonEventId":16830331,"teamNames":["Chieri","NUC Neuchatel"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Yenisei
— Shakhtyor Soligorsk
21 Mar 12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18293733,"marathonEventId":16931502,"teamNames":["Yenisei","Shakhtyor Soligorsk"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Gazprom-Yugra
— Zenit St Petersburg
21 Mar 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18293731,"marathonEventId":16931505,"teamNames":["Gazprom-Yugra","Zenit St Petersburg"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Dynamo-LO
— Fakel
21 Mar 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18293732,"marathonEventId":16931504,"teamNames":["Dynamo-LO","Fakel"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
NOVA
— Kuzbass Kemerovo
21 Mar 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18293730,"marathonEventId":16931503,"teamNames":["NOVA","Kuzbass Kemerovo"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Dynamo-Metar
— Minchanka
20 Mar 13:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18180984,"marathonEventId":16821653,"teamNames":["Dynamo-Metar","Minchanka"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Atom Kursk
— Tulitza
20 Mar 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18180983,"marathonEventId":16821651,"teamNames":["Atom Kursk","Tulitza"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Leningradka
— Dynamo Krasnodar
20 Mar 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18251477,"marathonEventId":16890503,"teamNames":["Leningradka","Dynamo Krasnodar"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Proton
— Zarechie-Odintsovo
20 Mar 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18285584,"marathonEventId":16923661,"teamNames":["Proton","Zarechie-Odintsovo"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Dynamo Kazan
— Yenisei
20 Mar 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18293753,"marathonEventId":16931525,"teamNames":["Dynamo Kazan","Yenisei"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Dynamo Moscow
— Uralochka-NTMK
20 Mar 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18251476,"marathonEventId":16890504,"teamNames":["Dynamo Moscow","Uralochka-NTMK"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Lokomotiv Kaliningrad
— Sparta
20 Mar 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18285585,"marathonEventId":16923662,"teamNames":["Lokomotiv Kaliningrad","Sparta"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Tirana
— Partizani
20 Mar 18:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18299639,"marathonEventId":16937148,"teamNames":["Tirana","Partizani"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Tirana
— Partizani
20 Mar 16:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18299666,"marathonEventId":16937175,"teamNames":["Tirana","Partizani"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
MB Bejaia
— El Milia
21:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18290511,"marathonEventId":16928412,"teamNames":["MB Bejaia","El Milia"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
ISEF 1 Romero Brest
— Villa Herminia
20 Mar 00:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18299345,"marathonEventId":16936880,"teamNames":["ISEF 1 Romero Brest","Villa Herminia"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Hypo Tirol
— Aich / Dob
20 Mar 18:00
|
Series Score 1:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18264502,"marathonEventId":16903157,"teamNames":["Hypo Tirol","Aich / Dob"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Hartberg
— Waldviertel
20 Mar 18:30
|
Series Score 2:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18264499,"marathonEventId":16903158,"teamNames":["Hartberg","Waldviertel"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Amstetten
— Graz
20 Mar 18:00
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18264462,"marathonEventId":16903120,"teamNames":["Amstetten","Graz"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Graz
— Linz Steg
18:00
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18181024,"marathonEventId":16821697,"teamNames":["Graz","Linz Steg"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Knack Roeselare
— Haasrode Leuven
20 Mar 19:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18103236,"marathonEventId":16745539,"teamNames":["Knack Roeselare","Haasrode Leuven"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Maaseik
— Lindemans Aalst
20 Mar 19:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18103224,"marathonEventId":16745526,"teamNames":["Maaseik","Lindemans Aalst"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Waremme
— Menen
20 Mar 19:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18103216,"marathonEventId":16745517,"teamNames":["Waremme","Menen"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Dauphines Charleroi
— Asterix Avo
20 Mar 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18286895,"marathonEventId":16924916,"teamNames":["Dauphines Charleroi","Asterix Avo"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Tchalou
— Bevo Roeselare
20 Mar 19:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18286896,"marathonEventId":16924917,"teamNames":["Tchalou","Bevo Roeselare"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Oudegem
— Noorderkempen
19:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18283443,"marathonEventId":16921612,"teamNames":["Oudegem","Noorderkempen"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Gent
— Antwerp
20 Mar 19:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18286907,"marathonEventId":16924928,"teamNames":["Gent","Antwerp"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
America-MG
— Araguari
20 Mar 21:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":17348867,"marathonEventId":16012001,"teamNames":["America-MG","Araguari"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Joinville
— Suzano
21 Mar 21:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":17348866,"marathonEventId":16012002,"teamNames":["Joinville","Suzano"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Uberlandia / Gabarito
— APAN Blumenau
21 Mar 21:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":17348868,"marathonEventId":16012003,"teamNames":["Uberlandia / Gabarito","APAN Blumenau"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Minas
— SeSI-SP
22 Mar 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":17348833,"marathonEventId":16012004,"teamNames":["Minas","SeSI-SP"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Guarulhos
— Renata
22 Mar 21:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":17348870,"marathonEventId":16012006,"teamNames":["Guarulhos","Renata"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Minyor
— Dunav
20 Mar 15:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18286989,"marathonEventId":16925008,"teamNames":["Minyor","Dunav"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Santiago de Cuba
— Pinar del Rio
15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18301173,"marathonEventId":16938610,"teamNames":["Santiago de Cuba","Pinar del Rio"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Camaguey
— Pinar del Rio
14:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18290893,"marathonEventId":16928761,"teamNames":["Camaguey","Pinar del Rio"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Las Tunas
— Granma
16:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18290892,"marathonEventId":16928762,"teamNames":["Las Tunas","Granma"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Ceske Budejovice
— Karlovarsko
20 Mar 17:00
|
Series Score 2:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18246798,"marathonEventId":16885975,"teamNames":["Ceske Budejovice","Karlovarsko"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Kladno
— Odolena Voda
20 Mar 17:00
|
Series Score 2:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18246801,"marathonEventId":16885974,"teamNames":["Kladno","Odolena Voda"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Liberec
— Pribram
20 Mar 17:00
|
Series Score 0:2
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18246799,"marathonEventId":16885978,"teamNames":["Liberec","Pribram"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Lvi Praha
— Brno
20 Mar 17:00
|
Series Score 2:0
| ||||||||||||||||||||||
{"treeId":18246795,"marathonEventId":16885972,"teamNames":["Lvi Praha","Brno"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
CVUT Praha
— Modrany B
19:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18283955,"marathonEventId":16922121,"teamNames":["CVUT Praha","Modrany B"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Liberec
— Kralovo Pole Brno
17:00
|
Series Score 2:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18244133,"marathonEventId":16883352,"teamNames":["Liberec","Kralovo Pole Brno"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Olymp Praha
— Ostrava
17:00
|
Series Score 2:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18244131,"marathonEventId":16883349,"teamNames":["Olymp Praha","Ostrava"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Prostejov
— Olomouc
17:00
|
Series Score 2:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18244137,"marathonEventId":16883347,"teamNames":["Prostejov","Olomouc"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Brno
— Prerov
18:30
|
Series Score 2:0
| ||||||||||||||||
{"treeId":18244132,"marathonEventId":16883351,"teamNames":["Brno","Prerov"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
El Shams
— Al Sayd
19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18290895,"marathonEventId":16928764,"teamNames":["El Shams","Al Sayd"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
El Terasanah
— El Daklyeh
19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18290896,"marathonEventId":16928765,"teamNames":["El Terasanah","El Daklyeh"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Heluobels
— Delfi
19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18290897,"marathonEventId":16928766,"teamNames":["Heluobels","Delfi"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Misr Petroleum
— El Qanah
19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18290898,"marathonEventId":16928763,"teamNames":["Misr Petroleum","El Qanah"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Parnu
— Famila / Voru VK
17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18283501,"marathonEventId":16921669,"teamNames":["Parnu","Famila / Voru VK"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Rae
— Tartu Ulikool
16:00
|
Series Score 2:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18290351,"marathonEventId":16928263,"teamNames":["Rae","Tartu Ulikool"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
TTU
— Audentese
17:00
|
Series Score 1:0
| ||||||||||||||||
{"treeId":18303912,"marathonEventId":16941146,"teamNames":["TTU","Audentese"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Mjolnir
— Drattur
20 Mar 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18299883,"marathonEventId":16937387,"teamNames":["Mjolnir","Drattur"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Turun Toverit
— Hurrikaani
16:30
|
Series Score 0:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18241942,"marathonEventId":16881209,"teamNames":["Turun Toverit","Hurrikaani"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
OrPo
— Vampula
16:30
|
Series Score 1:2
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18241809,"marathonEventId":16881083,"teamNames":["OrPo","Vampula"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Duren
— Friedrichshafen
18:00
|
Series Score 0:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18252580,"marathonEventId":16891604,"teamNames":["Duren","Friedrichshafen"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Karlsruhe
— Berlin
20 Mar 19:00
|
Series Score 0:1
| ||||||||||||||||||||||
{"treeId":18252585,"marathonEventId":16891610,"teamNames":["Karlsruhe","Berlin"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Giesen
— Bitterfeld-Wolfen
22 Mar 18:30
|
Series Score 1:0
| ||||||||||||||||||||||
{"treeId":18252587,"marathonEventId":16891600,"teamNames":["Giesen","Bitterfeld-Wolfen"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|