|
Brisbane Roar
— Adelaide United
26 Apr 10:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Newcastle Jets
— Central Coast Mariners
27 Apr 08:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Wellington Phoenix
— Macarthur FC
27 Apr 08:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Melbourne Victory
— Western Sydney Wanderers
27 Apr 10:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney FC
— Perth Glory
28 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Melbourne City
— Western United
28 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Perth
— Cockburn City
25 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Murdoch University Melville
— Rockingham City
25 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Manly United
— Spirit
26 Apr 10:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney FC U-21
— Sydney United
26 Apr 10:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hills United
— St George City FA
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Central Coast Mariners U-21
— Sutherland Sharks
28 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Rockdale Ilinden
— Wollongong Wolves
28 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney Olympic
— Blacktown City
28 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Western Sydney Wanderers U-21
— APIA Tigers
28 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Adamstown Rosebud
— Weston Workers
25 Apr 05:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Lambton Jaffas
— Valentine Phoenix
27 Apr 05:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Lake Macquarie City
— Edgeworth Eagles
27 Apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Maitland
— Cooks Hill United
27 Apr 07:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Charlestown Azzurri
— Broadmeadow Magic
28 Apr 05:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Newcastle Olympic
— New Lambton
28 Apr 05:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Redlands United
— Wolves
26 Apr 11:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Moreton City Excelsior
— Gold Coast Knights
27 Apr 10:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Brisbane City
— Peninsula Power
28 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sunshine Coast Wanderers
— Rochedale Rovers
28 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Brisbane Roar U-21
— Brisbane Olympic
28 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gold Coast United
— Lions
28 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
FK Beograd
— Campbelltown City
25 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
South Adelaide Panthers
— Croydon Kings
26 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Raiders
— Para Hills Knights
27 Apr 06:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Comets
— Modbury Jets
27 Apr 08:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Melbourne Knights
— Oakleigh Cannons
26 Apr 10:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Avondale FC
— Green Gully
27 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Manningham United Blues
— Dandenong City
27 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Moreland City
— Altona Magic
27 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Port Melbourne Sharks
— South Melbourne
27 Apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Dandenong Thunder
— St Albans Saints
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hume City
— Heidelberg United
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Adamstown Rosebud Reserves
— Weston Workers Reserves
25 Apr 03:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Uni Azzurri
— Darwin Olympic
26 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Redlands United U-23
— Wolves U-23
26 Apr 09:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
FK Beograd Reserves
— Campbelltown City Reserves
25 Apr 06:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|