|
Sutherland Sharks
— Manly United
20 Apr 07:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
St George Saints
— Hills United
20 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
St George City FA
— Central Coast Mariners U-21
20 Apr 10:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney Olympic
— Spirit
21 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney United
— Marconi Stallions
21 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Western Sydney Wanderers U-21
— Blacktown City
21 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Wollongong Wolves
— Sydney FC U-21
21 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
APIA Tigers
— Rockdale Ilinden
21 Apr 07:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gold Coast United
— Rochedale Rovers
17 Apr 11:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gold Coast Knights
— Brisbane City
19 Apr 11:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Wolves
— Moreton City Excelsior
20 Apr 09:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Peninsula Power
— Sunshine Coast Wanderers
20 Apr 09:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Croydon Kings
— Adelaide Olympic
19 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Modbury Jets
— Adelaide City
19 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Para Hills Knights
— Metrostars
19 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Campbelltown City
— Adelaide Comets
20 Apr 06:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Raiders
— FK Beograd
20 Apr 08:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide United U-21
— South Adelaide Panthers
21 Apr 06:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Heidelberg United
— Moreland City
19 Apr 10:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Dandenong City
— South Melbourne
19 Apr 10:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Oakleigh Cannons
— St Albans Saints
19 Apr 11:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Green Gully
— Port Melbourne Sharks
20 Apr 04:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Manningham United Blues
— Hume City
20 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Altona Magic
— Melbourne Knights
20 Apr 09:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Dandenong Thunder
— Avondale FC
20 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Armadale
— Perth
20 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Balcatta
— Inglewood United
20 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Bayswater City
— Perth Glory U-21
20 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Floreat Athena
— Stirling Macedonia
20 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Perth RedStar
— Fremantle City
20 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Western Knights
— Olympic Kingsway
20 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|