Volleyball
|
Dominican Republic
— Bulgaria
15 Jun 06:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Poland
— Thailand
15 Jun 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Canada
— France
15 Jun 04:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Japan
— Serbia
15 Jun 11:20
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Croatia
— Estonia
15 Jun 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Czech Republic
— Ukraine
15 Jun 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Belgium
— Sweden
15 Jun 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Czech Republic
— Romania
15 Jun 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Finland
— Portugal
16 Jun 13:00
|
1st Leg 3:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Costa Rica
— Nicaragua
15 Jun 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Honduras
— El Salvador
15 Jun 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
ES Setif
— Ouled Adouane
17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
WA Tlemcen
— Blida
19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Estudiantil Porteno
— Italiano
15 Jun 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gimnasia Villa del Parque
— Gimnasia y Esgrima de Buenos Aires
15 Jun 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Glorias
— Universitario de La Plata
15 Jun 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Moron
— Mupol
15 Jun 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Nautico Hacoaj
— Ciudad de Buenos Aires
15 Jun 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Nautico Zarate
— Castelar
15 Jun 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Scholem Aleijem
— Lomas del Mirador
15 Jun 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Tortuguitas
— Harrods
15 Jun 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Comunicaciones
— San Fernando
15 Jun 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Lanus
— Banfield
15 Jun 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Matanza
— Defensores de Banfield
15 Jun 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Moron B
— UNLAM B
15 Jun 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gimnasia La Plata
— San Lorenzo
15 Jun 01:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Banco Provincia La Plata
— San Gregorio
15 Jun 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Municipio Lomas de Zamora
— CELP
15 Jun 01:30
|
|||||||||||||||||
|
|
River Plate
— Ferro Carril Oeste
15 Jun 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
UNTREF
— Velez Sarsfield
15 Jun 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Farma Conde Sao Jose U-21
— Renata U-21
23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Praia Grande / ALP U-21
— Limeira U-21
15 Jun 22:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Centro Olimpico U-19
— Semelp Inst Transfor U-19
23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sao Jose Dos Campos U-21
— Realizar / Seela U-21
22:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Louveira U-21
— Sorocaba U-21
23:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Paineiras U-19
— Praia Grande U-19
15 Jun 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Baoding Hebei
— Shanghai
15 Jun 03:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hubei
— Sichuan
15 Jun 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Zhejiang
— Beijing
15 Jun 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Jiangsu
— Liaoning
15 Jun 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Shandong
— Tianjin
15 Jun 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Henan
— Fujian
15 Jun 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Jakarta Bhayangkara
— Jakarta Garuda
15 Jun 08:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Jakarta STIN BIN
— Bogor
15 Jun 12:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Bandung Bank
— Jakarta Elektrik
15 Jun 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
USJ 1875
— Byblos
15 Jun 11:00
|
1st Leg 0:3
| ||||||||||||||||
|
|
CF Carthage
— Sfaxien
16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
AS Marsa
— Kelibia
17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Juan Ferreira
— BPS
15 Jun 20:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Nacional B
— Atletico Penarol
15 Jun 21:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Juan Ferreira
— Bohemios
15 Jun 22:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Banco Republica
— Atletico Barbato
15 Jun 23:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Cong Binh Doan U-20
— Hanoi U-20
14:00
|
|||||||||||||||||
|